שירותי המרפאה – אורתודונטיה ומבוגרים

אורתודונטיה - יישור שיניים לילדים ולמבוגרים

תחום יישור השיניים הוא ללא ספק התחום האופטימי והיצירתי ביותר בענף רפואת השיניים.

האורתודונט, כאומן לכל דבר, יוצר למעשה מציאות חדשה, ומעניק למטופל חיוך מושלם – אסתטי ובריא; חיוך שמביא איתו מהפך של ממש עבור הנער או המבוגר, גם במראה וגם בהרגשה.

ד"ר אלישע רייכנברג, האורתודונט המומחה של מרפאת "ד"ר מיכאל שושני" יודע איך עושים את זה!
עם ניסיון רב, גישה פרפקציוניסטית, אהבה לחדשנות וידי זהב – ד"ר אלישע שואף לשלמות.
טיפול ליישור שיניים יתבצע בשתי הלסתות.

בעבודתו קשוב ד"ר רייכנברג גם לטכנולוגיה וגם למטופל. המטרה היא בראש ובראשונה להגיע לתוצאה אופטימאלית, אבל לא במחיר ההרגשה של המתרפא לאורך תקופת הטיפול. לכן יתחשב הרופא בצרכים של המטופל, ויציע את שיטת יישור השיניים המתאימה ביותר לאורח חייו ולציפיותיו.

בין שיטות יישור השיניים המוצעות במרפאת מייקי דנט:

אינוויזיליין Invisalign – יישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות, שיטת יישור חדשנית ונוחה במיוחד המאפשרת לרופא לתכנן את הטיפול שלכם ברמת המילימטר מתחילתו ועד סופו.
מיתרונותיה של השיטה:
הפלטות ניתנות להסרה בכל עת, לצורך אכילה או ניקיון השיניים, מה שמאפשר שמירה על אופטימליות היגיינת הפה ונוחות מירבית מצד המטופל.

https://www.invisalign.co.il

שיטת ה- 'קוביות' המסורתית – הדבקת סמכים על השיניים. השיטה האורתודנטית המסורתית מתאימה מאד לבני נוער היות והיא יעילה במיוחד, והסמכים, שהינם קבועים בפה, לא הולכים לאיבוד! גם שיטה זו מתחדשת: אנו מציעים למטופלים שלנו סמכים ממוחשבים וחכמים במטרה לקצר ולדייק את הטיפול.

הוראות הגיינה

  • יש לצחצח שיניים לפחות שלוש פעמים ביום, ובמיוחד לפני השינה.
  • מומלץ להקפיד על לפחות שלוש דקות בכל צחצוח. ​​
  • קיימות מברשות מיוחדות לניקוי ה"גשר" וכדאי להתייעץ עם הרופא/ה או השיננית איזה סוג כדאי לרכוש. יש להקפיד במיוחד לנקות את האזור שבין המכשיר והחניכיים.
שימוש יומיומי בחוט דנטאלי מומלץ גם במהלך הטיפול האורתודונטי. ​ יש להשתמש במשחות שיניים המכילות פלואור וכן שטיפות פה המכילות פלואור.

טיפול שיקומי למבוגרים

במרפאתנו אנו מציעים טיפולים משקמים למבוגרים, הכוללים בין השאר שחזורים וכתרים.

הטיפולים ברמה גבוהה ומבוצעים ע"י מומחה בשיקום הפה.